Tesla spouští novou soutěž, která slouží jako další reklama na automobilku ze Silicon Valley. Tento postup Tesla razí již od začátku, kdy vypustila do světa „Projekt Loveday“ nebo „Drive To Believe“. Přihlásit se tentokrát může kdokoliv a nemusíte pro to ani dělat nic extra, stačí, když vyplníte své osobní údaje a odpovíte na jedinou otázku.

Projekt Loveday slavil úspěch

Jejich první soutěžní akce Projekt Loveday byla o vytvoření fanouškovské reklamy, kterou jste potom nahráli na YouTube a odkaz zaslali Tesle skrze formulář. Komise poté všechna videa vyhodnotí a vyhlásí výherce. Toho bychom se měli dočkat za pár týdnů. Ty nejlepší videa jsme si již ukázali a musíme uznat, že je na co se dívat. Reklam se nechytli jen fanoušci, ale také profesionální tvůrci videoobsahu a agentury.

Drive To Believe

Druhá soutěž Drive To Believe (Jeďte abyste uvěřili) byl úspěšný tah, kde gró hlavní věci bylo zprostředkovat výhercům Model S na celý týden místo jejich současného auta. Základní premisa byla to, že pokud jednou vyzkoušíte Teslu, už nebudete chtít nic jiného. Podle toho také vypadaly promo videa automobilky, kde všichni účastníci vůz chválili. To, zda někomu vůz nevyhovoval už neřekli ani slovo.

[aps_product_sz id=“8″]

Tesla spouští novou soutěž

Současná soutěž se jmenuje „The Greatest Drive“ a šťastní výherci budou moct zažít cestovní výlet s Modelem S P100D nebo Modelem X 100D, pravděpodobně na tři dny. Celý výlet pojedou trasou s těmi nejlepšími silnicemi, aby využili maximální potenciál elektromobilu a vychutnali si jízdu. Pokud chtějí, mohou si sebou vzít i pasažéra. Na webu Tesly se dozvíte následující.

Zúčastněte se soutěže The Greatest Drive a buďte jedni z prvních, kteří vyzkouší Model S P100D nebo Model X 100D na těch nejlepších silnicích v Evropě. Výhra zahrnuje zmiňovanou cestu a tři noci na hotelech. Vyplňte formulář a třeba právě vy zažijete nezapomenutelný výlet. Pokud chcete vaši zkušenost sdílet s přítelem, nominujte jej jako pasažéra.

Jako předchozí promo automobilky, i tato akce bude pouze pro Evropu. Abyste se mohli zúčastnit, musíte odpovědět na jedinou otázku – „Co činí jízdu skvělou?“. Na konec článku ještě přikládáme video z akce Drive To Believe, aby jste měli představu, jak celá akce může probíhat.

https://www.youtube.com/watch?v=2hTyhrO6ixU

Zúčastníte se této akce?

Zdroj: tesla.com