Máme tady další den a s ním novou várku fotek. Co je však zajímavé, tak nyní nebudeme hodnotit pouze design a jeho mírné změny typu přemístění kamery. Uživatel Redditu jménem YouYouXue zveřejnil jednak fotky ve vysoké kvalitě, ale také přetlumočil jeho rozhovor se zaměstnancem Tesly. Ten tvrdí, že Tesla Model 3 design je již finální. Není se v podstatě čemu divit, protože začátek produkce vozů je za rohem.

Je Tesla Model 3 design konečný?

Krásný Model 3 v bílé barvě byl spatřen na jednom z velice frekventovaných Superchargerů v San Mateo. Xue tvrdí, že mluvil přímo se zaměstnancem Tesly, který s vozem přijel. Jedna z jeho otázek se týkala i designu, načež mu bylo odpovězeno, že ten se už žádných změn nedočká. To bude nejspíš pravda, protože pokud se podíváme do interiéru, nenajdeme žádná vylepšení. To samé platí o exteriéru. V podstatě vše vypadá naprosto stejně jako v poslední sadě fotek.

Tesla Model 3 finální interiér

Pneu a kola nahrávají aerodynamice

Sice jsme už exteriér viděli několikrát, pojďme se ale podívat na detailní záběr kol. Model 3 využívá speciální gumy Michelin Green X, která snižují odpor a skvěle tak doplňují aerodynamiku vozu. Nový design kol také napomáhá aerodynamice a doufejme, že se dostanou do finální produkce. Vypadají totiž opravdu pěkně, nemyslíte?

Tesla Model 3 aerodynamická kola

Nový nabíjecí port

Jelikož byl Model 3 nafocen při nabíjení na Superchargeru, pojďme si říct pár informací o nabíjení. Lidový elektromobil od Tesly bude mít nový styl otevírání klapky pro nabíjecí port. Zatímco u ostatních modelů šly dvířka otevírat do strany, u Modelu 3 půjde směrem nahoru. Zároveň zmizelo pulzující kolečko portu, místo toho svítí na levé straně logo Tesly.

Tesla Model 3 nabíjecí port

Vůbec první zákazníci mohou své vozy očekávat na konci července, ihned po oficiálním představení Modelu 3 na konferenci. Jako první vyjedou z fabriky verze s pohonem zadních kol, později i s duálním motorem, který má náhon na všechny čtyři. Základní velikost baterií bude pravděpodobně 60 kWh a ujet na jedno nabití zvládne přes 400 kilometrů.

Také se už nemůžete dočkat odhalení?

Zdroj: reddit.com