Je to tady, konečně se dočkáme finálního odhalení lidového elektromobilu. Slavnostní předání Tesla Model 3 proběhne už zítra ráno a bude to pořádná sláva. Elon Musk několikrát na Twitteru vyjádřil, jak moc je tohle důležitý milník pro společnost a chce, aby celá akce proběhla co nejlépe. To ocení i řada kupujících, protože se v poslední době objevilo několik obav o kvalitě vozu.

První předání Tesla Model 3 proběhne zítra ráno

Celá sláva vypukne zítra nad ránem v 05:40 našeho času a vše můžete sledovat z pohodlí domova. Budete mít šanci vidět proslov lídra firmy Tesla Inc., možná se ke slovu dostane i hlavní designér Franz von Holzhausen. Přesný harmonogram akce nebyl ke vší smůle zveřejněn, věříme však, že se můžeme těšit na jedno z nejlepších odhalení vozu všech dob. Kam se hrabe včerejší uvedení nového Rolls-Royce Phantom.

První kusy, které sjely z výrobní linky, budou putovat pravděpodobně zaměstnancům. To jak z řad Tesly, tak SpaceX. Nic však není zadarmo, a tak budou zodpovědní za hlášení prvních chyb, které na autě objeví. Nicméně si myslíme, že takovou ‚‚oběť‘‘ rádi podstoupí. Zároveň se můžeme těšit na finální specifikace elektromotorů a jejich ceny, které se budou s výbavou dramaticky navyšovat.

Budete sledovat odhalení Modelu 3?

Zdroj: twitter.com