Menu

Elon Musk v neděli odhalí novinky Tesly Model 3

Elon Musk v neděli odhalí novinky Tesly Model 3

Čekání je konečně u konce, hurá! Elon Musk odpověděl fanouškovi na Twitteru, že se v neděli dočkáme dalších informací ohledně připravované novinky Tesly Model 3. Znamená to tedy, že 2. Července budeme znát termín finálního odhalení! Zbývá jen pár dní, ty uběhnou jako voda a Elon snad potvrdí všechny spekulace, které kolují internetem.

Co vše bude objasněno?

Už nějaký čas víme určité informace, které jsou téměř jasné nebo je nepřímo automobilka potvrdila. Jedna z prvních věcí, které jsme se dozvěděli byl měsíc, ve kterém bude Model 3 odhalen veřejnosti. Událost byla plánována na měsíc Červenec, což už je nyní i potvrzeno. To samé s online konfigurátorem vozu, který bude spuštěn pravděpodobně pár hodin po odhalení lidového elektromobilu. Ten nabídne jen velice omezené možnosti, zatím se povídá o výběru kol a barvy.

Elon Musk se slitoval

Fanoušek Tesly kontaktoval na Twitteru Muska, aby mu sdělil termín odhalení. Douglas Balley od teď náš hrdina, protože z části i díky němu skončí všechny dohady a pochyby. Konkrétně generálnímu řediteli americké automobilky napsal, aby měl slitování a konečně ukončil veškeré spekulace. Výsledek tweetu už znáte.

Teď je otázka, na co všechno Musk odpoví při nedělním oznámení. Doufejme, že nám objasní ty nejzásadnější informace, ve kterých si nejsme zcela jistí. Například kompletní možnosti online design studia, konečné datum startu výroby a kdy začnou zákazníkům předávat vozy.

Tesla model 3

Tesla 3

  • Typ pohonu Elektro
  • Uvedení na trh 2017
  • Operační systém Tesla proprietární
  • Dojezd 350 km
  • Cena při uvedení na trh 1 000 000 Kč
  • Motor N/A

Co bude patřit mezi novinky Tesly Model 3?

Zdroj: twitter.com