Menu

Nová kola pro Tesla Model 3 se testují, vypadají skvěle

Nová kola pro Tesla Model 3

Pomalu se blížíme k začátku produkce „lidového“ vozu od automobilky Tesla a tak není divu, že vídáme čím dál tím více prototypů na amerických silnicích. Tentokrát si pro nás YouTube kanál TheBayAreaRacing připravil video, jak jsou testovány nová kola pro Tesla Model 3. Myslíte, že budou součástí nabídky v chystaném online konfigurátoru?

Nová kola pro Tesla Model 3 jsou futuristická

TheBayAreaRacing natočil video bílého prototypu s novými koly blízko továrny ve Fremontu. Nevypadají vůbec zle, právě naopak. Víme tedy už alespoň o dvou typech kol, které budou pravděpodobně k dostání. Ty první jsme mohli vidět přímo na odhalení konceptu Modelu 3, kdy Elon Musk přiznal, že nad designem kol seděli opravdu dlouhou dobu. Podívejte se nyní na video a udělejte si nad vzhledem úsudek sami.

Bondův prototyp

Další prototyp v černé barvě byl spatřen tento víkend na dálnici. Díky jeho označení „007“ na boku vozu mu ihned začalo být přezdíváno „Bond car“. Ten má bohužel jen klasická kola ve stříbrné barvě. Není příliš jisté, kolik vozů jsme za celou dobu testování mohli spatřit – odhady jsou však v desítkách. Je opravdu škoda, že vozy nečíslují – tak jako Bonda.

#Model3 #black

A post shared by Tesla Model 3 (@tesla_model_3) on

Model 3 bude nejlevnější Tesla

Cena elektromobilu Tesla Model 3 bude startovat na zhruba 815 000 Kč. Je to ten nejlevnější vůz od Tesly, který bude k mání. Pokud byste chtěli výbavu, která se nevejde do standardu, přichystejte si hned několik dalších desítek tisíc. Elon Musk tvrdí, že v nejvyšší výbavě bude Model 3 stát přes 1 200 000 Kč. V nejslabší verzi bude mít auto dojezd zhruba 350 kilometrů.

Líbí se vám nová kola?

Zdroj: electrek.co