Každý řidič jistě narazil na situaci, která jej naštvala, šokovala nebo rozesmála. Vzhledem k počtu řidičů není divu, že se na silnicích po celém světě odehrávají všemožné situace a nehody. V dnešním článku si představíme ty nejšílenější scény, které zachytily kamery do auta.

Řidič, který si vybral nesprávnou dodávku

V Rusku je možné vše a téměř doslova to platí u silničního provozu. Ne náhodou je většina nejzajímavějších úkazů právě z ruských silnic, což dokazuje i následující video. Řidiči si často své manévry vyříkají z očí do očí uprostřed silnic, což nás už dnes nepřekvapí. Hlavní aktér ve videu šel ovšem o situaci debatovat s nesprávnou dodávkou, tedy spíše s nesprávnou posádkou uvnitř. Situace se jen těžko popisuje a výsledek uvidíte sami. Následující video nešlo mezi nejšílenější scény nezařadit.

https://www.youtube.com/watch?v=U58ZmzmCnVY

Lada překoná vaše představy

V Rusku nejen potkáte na silnicích všechno možné, ale tamější řidiči žijí v domnění, že cokoliv je možné převést v jakémkoliv autě. Hrdina na videu se rozhodl, že se svým dobytkem bude nakládat jako s tradičním pasažérem. Mysleli jste si, že se do auta značky Lada nevejde kráva? Jste na omylu a my máme důkaz.

Smolná nehoda s Mario tématikou

Další video zachycuje obrovskou smůlu chodce, který doplatí na nepozornost jednoho z řidičů a rychlou reakci toho druhého. Celá situace by k smíchu za normálních okolní vůbec nebyla, obohacení o zvukové i vizuální efekty z oblíbené hry Mario tomu ovšem dodávají šmrnc.

Manévr z Cobry 11 a souboj lopaty proti noži

Mezi nejšílenější scény patří i video, které z počátku připomíná část seriálu Cobra 11. V první části se dočkáme odrovnávacího manévru, který pošle jeden z automobilů do škarpy. To ale zjevně nestačí a řidič vyzbrojený nožem skáče na střechu auta a chystá se druhého řidiče ještě více potrestat. Ten se však nenechá vykolejit, tasí lopatu a snaží se útok obrátit či dokonce zvrátit ve svůj prospěch. Rusko přestává být národností, ale životním stylem.

Co se stane, když Rusovi dojde palivo?

Stát se to může každému – auto přestane jet, ať už z důvodu nedostatku paliva nebo technické závadě. Běžný řidič se nechá odtáhnout na laně nebo vozidlem k tomu určenému. Jak to řeší v Rusku, když není po ruce lano a odtah je příliš drahý? Prostě auto dotlačíte. Protože ale nejsou Rusové hloupí, postarají se i o to, aby se to obešlo bez poškození na automobilech. Scéna opět skoro jako z akčního filmu, u které by běžný člověk trnul hrůzou a naplno soustředil. Průměrný Rus celou situaci zvládá s poklidem a stihne si u toho i zakouřit.

Nákladní automobil a jeho trofej

Začátek další kompilace zachycuje řidiče kamionu, který svou nepozorností poškodí další automobil. Skoro to ovšem vypadá jako úmyslný manévr, díky kterému si kamion veze svou trofej – osobní automobil značky Honda. Nepomohlo ani troubení ostatních řidičů a bohužel video končí dříve, než jsme se dozvěděli, jak celá situace vlastně dopadla. Jisté je jen to, že řidič osobního automobilu z projížďky radost neměl.

https://www.youtube.com/watch?v=8wGRI5DNm7M

Nebezpečný koňský povoz

Na silnici vás může běžně ohrozit osobní automobil, nákladní automobil, motocykl nebo třeba cyklista. Co když se ale z křižovatky vyřítí koňský povoz takovou rychlostí, že přilnavost koňských kopyt a podkov není dostatečná pro vytočení zatáčky? Neumíme si ani představit myšlenky řidiče, který to odnesl nejvíce.

https://www.youtube.com/watch?v=ihQeofUTMv0

Tankista začátečník vyjel na silnici

Jsme opět v Rusku. I vojenskou techniku je potřeba čas od času přemístit a využíti k tomu běžné silnice. V takovém případě je většinou provoz omezen, v okolí se ale vždy nějaké to auto s kamerou najde a vtipné momenty se podaří zachytit. V tomto případě se řidiči tanku nedaří vytočit levotočivou zatáčku. Těsně od sněhové bariéry přijde prudké zastavení, na které doplatí nejvíce „vykukující kolega“. Situace se zdá být zachráněna, tank ovšem pokračuje rovně…

https://www.youtube.com/watch?v=ECOs_DT7suE

Jak zaparkovat jako král silnic?

Zaparkovat v Praze a ve větších městech není vůbec snadný úkol. A co když místo uvidíte na poslední chvíli a jste v levém pruhu? Můžete vyzkoušet manévr, který předvedl řidič na dalším videu. I když to vypadá jako profesionálně provedený manévr, jednalo se o shodu náhod a o dopravní nehodu se šťastným koncem.

Když se dva perou, nemusí jít nutně o nepřátele

Dnešní článek Nejšílenější scény, které zaznamenaly kamery do auta zakončeme videem, jehož konec opravdu překvapí. A hlavně rozesměje. Když přijedete v Rusku ke dvojici mužů, kteří se u zaparkovaného auta perou, nijak vás to nevykolejí. To se zkrátka v Rusku stává. Jen opravdu výjimečně se ovšem stane, že oba muži pocházejí z jednoho auta. 🙂

https://youtu.be/6Qc3_1CzHzM

Nejšílenější scény z našeho výběru jen dokazují, že musíme být na silnicích ostražití